Jestli odejdeš, půjdu s tebou. Jestli zemřeš, vem mě s sebou.

David Green(2.díl)- Ta chyba už není.

10. července 2008 v 9:40 | Irma |  David Green
Vzal si klíčky a zamířil ke svému krásnému stříbrnému Audi A4, které stálo před domem. Zhluboka se nadechl, nastartoval a jel. Bylo mu jedno kam jede, chtěl jenom být sám a smět chvíli přemýšlet.
Tak jezdil po městě, projel snad všechny ulice a pak jel někam pryč za město, do přírody, kde bude mít klid.
Při nejbližší příležitosti sjel ze staré asfaltky a najel na lesní cestu, kde nechal auto stát a
vystoupil z něj. Všechny věci, peněženku, klíče, mobil, nechal v autě a šel se projít. Sám a nikým nerušen.. . . .
Ke svému autu se vrátil asi za dvě hodiny, teď už měl plán. Teď svou ženu nemůže opustit, nemá nikoho, kdo by ji podržel. Teď bude s ní a časem se třeba i ona bude chtít rozejít.
Znovu nasedl to svého stříbrného auta, nastartoval a zamířil zpátky k městu, zpátky domů. Cestou ho napadlo, že by to mohl říct svému kamarádovi Frankovi. Znají se spolu už od školy a jsou stále dobří kamarádi, i přesto, že Anne nejprve asi dva roky chodila s Frankem a potom si začala s Davidem a byla z toho Julie.
Vzal telefon, v kontaktech si našel číslo na Franka a stiskl 'volat'. Ze sluchátka se ozvalo: 'Volaný účastník, není dostupný, za . . . . 'ukončil hovor a telefon hodil na vedlejší sedadlo.
Zase stál před domem, jenomže teď už věděl, co se stalo, ale nevěděl, co se bude dít dál. Vzal si klíče a vystoupil z auta. Odemkl dveře domu a vešel dovnitř. Nevydal ze sebe ani hlásku, jen šel a hledal Anne. V kuchyni ani v obývacím pokoji nebyla, další místo, kde ji šel hledat byla ložnice. Když šel po schodech nahoru zaslechl hlas, Frankův hlas, jak říká: ' . . . Ty a Dave to zvládnete, já vám pomůžu, všechno zas bude dobrý'. David už stál u dveří a malou dírkou mezi dveřmi a zdí pozoroval Franka a Anne. 'Ale já už ho nemijuju, já miluju jenom tebe a vždycky to tak bylo' řekla Anne a políbila Franka. V té chvíli David otevřel dveře.
'Davide, miláčku, co tu děláš?' ptala se Anne a oči měla plné slz.
'Anne' chytil ji David za ruku. 'Proč jsi mi to neřekla dřív??'
'Co Davide, co jsem ti neřekla?'
' Že chcete být spolu, ty a Frank. Vždyť já vám to z celýho srdce přeju. . . . Franku' obrátil se k Frankovi. 'Proč ty si mi to neřekl??'
' Dave, jsi můj nejlepší kámoš už pořádně dlouho a já se bál, že kdybychom ti to řekli, tak bychom ti ublížili a to jsme nechtěli. Jsi jako můj brácha Dave, pochop to.'
'Chápu to a už vím, kde se v našich životech vzala ta chyba . . . . Těžko se to říká, ale Julie byla ta chyba. Mohli jsme si za to sami. . . . .Ale pochopte, ta chyba už není . . . .'
Opět očekávám vaše komentáře a názory. A dál hlasujte, jestli chcete další pokračování . . .
 


Anketa

Mám psát dál??

Ano. 83.3% (10)
Je mi to fuk. 8.3% (1)
Ne. 8.3% (1)

Komentáře

1 Vikina.jandis Vikina.jandis | Web | 20. července 2008 v 23:37 | Reagovat

hezký..fakt..akorát by to mohlo bejt víc jagože propracovaný vis c tagovy ty slovní obraty ty jsou nejlepší ... jinag fakt pekný =)

2 terka terka | 4. prosince 2010 v 17:02 | Reagovat

nejsou trochu citově chladný? jakože Julie je mrtvá, tak konečně můžem napravit chyby...Ale já vím, je těžký držet se trochu dýl ujednoho, chceš pokračovat dál.. Hodně štěstí:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama