Jestli odejdeš, půjdu s tebou. Jestli zemřeš, vem mě s sebou.

Irma aneb jak jsem přišla ke svému jménu

10. září 2008 v 13:26 | Irma |  Kam s tím?
Dnes je 10.září a svátek má Irma, tedy já. Není to sice moje pravé jméno, ale to nevadí, už ho totiž beru jako vlastní. . . .
Chci vám říct, jak jsem k tomu jménu přišla. Asi před rokem na podzim mi kamarádka řekla o organizaci jménem antifa (www.antifa.cz). Nejdřív jsem o antifě nic nevěděla, ale když jsem se dozvěděla, co dělá fakt se mi to líbilo.
Hrozně ráda všude čmárám, po zdech, na sešity, na plakáty . . . a tak jsem všude začal psát antifa. Ale kdokoli, kdo viděl, že to píšu mi řekl, že píšu zvláštní i, takže jsem si řekla, že potřebuju přezdívku na I. Dřív se mi hodně líbilo jméno Iris, ale teď už se mi moc nelíbí. Tak jsem prolistovala kalendář a vybrala jsem si jméno Irma. A jelikož mám ráda, když je jméno celé, řekla jsem si, že si musím vybrat i příjmení. . . .
No v té době se mi hrozně líbil film Underworld, řekla bych, že byl v té době asi můj nejoblíbenější. Hlavní hrdina se jmenoval Mike Corwin a jeden jeho předek se jmenoval Alexander Corwinus. Irma Corwinus mi přišlo zvláštní, takže vyhrálo Irma Corwin.
Téda, tak to bylo fakt dlouhý vysvětlování. Ale jsem ráda, že jsem se mohla vypsat . . . vaše Irma
 


Anketa

Byl/a jsi tu?

Klik 100% (370)

Komentáře

1 Vikina.jandis Vikina.jandis | Web | 23. září 2008 v 23:35 | Reagovat

zajimave....konecne uz si nemusim lamat hlavu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama