Jestli odejdeš, půjdu s tebou. Jestli zemřeš, vem mě s sebou.

Únor 2009

Změna

21. února 2009 v 7:45 | Irma |  +Stmívání(Twilight)+
Chci se vám omluvit za chybnou informaci, kterou jsem zde nedávno napsala. Myslela jsem totiž, že Rozbřesk vychází 11.února, ale chyba lávky. Takže se vám moc omlouvám.
Správný datum vydání Rozbřesku tady v České republice je 25.března 2009.
Irma

Happy Birthday Billie

17. února 2009 v 10:00 | Irma |  Kam s tím?
Před 37 lety, přesně na den, tedy 17.2.1972 se narodil zpěvák mojí nejoblíbenější skupiny Green Day Billie Joe Armstrong.
Ten čas tak letí. Pamatuji si, jak jsem je před čtyřmi nebo pěti lety začala poslouchat. Říkala jsem si, jak jsou mladí, v nejlepších letech. No myslím si to pořád, ale člověk stárne. A ačkoliv se mi to těžko přiznává Green Day poslední dobou změkčili. Sice jim to přineslo spoustu cen, ale před tím to bylo lepší. Ano, začal jsem je sice poslouchat, když vydali American idiot, ale líbilo se mi, jak hráli dřív. . . . . . . Ale to teď není podstatné.
Click to view full size image
Takže všechno nejlepší k 37 narozeninám Billie . . . . . . .

Rozbřesk je na pultech

13. února 2009 v 11:39 | Irma |  +Stmívání(Twilight)+
Pořád jsem na to myslela, že 11.2 konečně vyjde Rozbřesk,(mě hosice pošlou až vbřeznu, ale nevadí) a až dneska mi došlo, že jsem to sem zapoměla napsat.
Jsem vážně trubka:-)
Tak tedy Robřesk(4.díl Twilight ságy) je konečně na pultech... .......

Abych se přiznala vůbec se mi nechce čekat až mi ho pošlou, ale číst ho na netu to bych asi nezvládla. Zkoušela jsemsi přečíst asi tak 4řádky a okamžitě jsem toho nechala. Chci situ knížku pořádně vychutnat, držet tu knížkuv ruce .. . . .
Ale je pravda, že už o níněco vím. Sestra mojí spolužačky si to totiž přečetla na netu a ta spolužačka mi pak řekla co tam bude, ačkoliv jsem to po ní nechtěla . ... .. No v tu dobu jsem vážně měla co dělat, abych sito na netu nepřečetla, ale vydržela jsem to .. . . . .. ..A brzy už budu moct Rozbřeskčíst a držetho v ruce..... a při mé nesmírné širovnosti se říznout o stránky... . . .
Irma

Myšlenky- 2.2.09

2. února 2009 v 14:17 | Irma |  Myšlenky a pocity
Tak tudy bych se teď chtěla toulat, je tam pokoj, klid, mír.
Je to až zarážející, ale i dnes mám dobrou náladu. Jistě k tomu dopomohl také fakt, že jsem nebyla ve škole a to z toho důvodu, že když jsme včera jeli k hokeje snědli jsme nějakou šušenku, která chutnala jako plast. No FŮŮŮŮJ!!!! A dneska ráno, když jsem vstávala do školy bylo mi dost špatně, tak jsem poprosila matku a ona mě nechala doma.
Ale den ještě zdaleka nekončí a pořád je tu dost velká naděje, že se mi náladu zhorší, ale co na tom??? Musím to brát optimisticky.
Asi zase moc přemýšlím, ale už ne o takových blbostech jako dřív. Kamarádka mi jednou řekla ( po tom, co mě půl hodiny poslcouhala, jak filozofuju nad oblečením a mou dospělostí v obchodním centr), že mám jít studovat filozofii. Obě dvě jsme se váleli smíchy. . . .
No nic, tak já doufám, že vám moje výlevy moc neotravují a pkud ano, nenutím vás je přeci číst, ne??? :-)
To je jedno, prostě choďte se, čtete, bavte se, pište komentáře . . . . a nezapomeňte žít . . . .
vaše Irma

Myšlenky-1.2.09

1. února 2009 v 22:14 | Irma |  Myšlenky a pocity
Moje nálady se střídají jako počasí na jaře. Včera jsem měla očekávanou, nevítanou, ale nakonec celkem prospěšnou depku. A dneska se cítím o mooc líp. A to hned z několika důvodů.
1. Budu teď mít cíc času na sebe, což je celkem super, ne?
2. Byla jsem na hokeji(pardubice-sparta) a moji milovaní pardubáci vyhráli, sice v prodloužení, ale vyhráli 3:2.
3. Když už jsem byla na tom hokeji pořídila jsem si nový dres, což mě mooooooc potěšilo.
4. Poznala jsem spoustu pohodobých lidiček a už všechn doufám, že už je nikdy neuvidím.
5. Byla jsem tam z jednou že čtyř nejmilovanějších osob, Mišulkou, a sqvěle jsme si to tam užili.
No co víc si přát???? Momentálně nechci nic, jenom to teď hezky dopíšu, lehnu si do postýlky, budu se dívat na nový dres a budu si říkat, jak je mi krásně a tím pocitem usnu . . . . . a až se ráno probudím a zítřek bude špatný den, což vím už jen z toho kolik máme hodin ve škole, budu si moct říct, že existují dny, na které se budu těšit, pro které stojí za to žít . . . . .
S hřejivých pocitem u srdce . . . . vaše Irma