Jestli odejdeš, půjdu s tebou. Jestli zemřeš, vem mě s sebou.

Rozbřesk je na pultech

13. února 2009 v 11:39 | Irma |  +Stmívání(Twilight)+
Pořád jsem na to myslela, že 11.2 konečně vyjde Rozbřesk,(mě hosice pošlou až vbřeznu, ale nevadí) a až dneska mi došlo, že jsem to sem zapoměla napsat.
Jsem vážně trubka:-)
Tak tedy Robřesk(4.díl Twilight ságy) je konečně na pultech... .......

Abych se přiznala vůbec se mi nechce čekat až mi ho pošlou, ale číst ho na netu to bych asi nezvládla. Zkoušela jsemsi přečíst asi tak 4řádky a okamžitě jsem toho nechala. Chci situ knížku pořádně vychutnat, držet tu knížkuv ruce .. . . .
Ale je pravda, že už o níněco vím. Sestra mojí spolužačky si to totiž přečetla na netu a ta spolužačka mi pak řekla co tam bude, ačkoliv jsem to po ní nechtěla . ... .. No v tu dobu jsem vážně měla co dělat, abych sito na netu nepřečetla, ale vydržela jsem to .. . . . .. ..A brzy už budu moct Rozbřeskčíst a držetho v ruce..... a při mé nesmírné širovnosti se říznout o stránky... . . .
Irma
 


Komentáře

1 Vikina (Kirsty) Vikina (Kirsty) | Web | 16. února 2009 v 22:45 | Reagovat

Ahojda Irmo =) Víš, Rozbřesk měl opravdu vyjít 11.2. , ale bylo to přesunuto na březen, takže bohužel na pultech stále ještě není a budeme ho mít všichni až za měsíc ... =(=( Kdybys ale snad měla chuť si přečíst něco s touto tématikou, právě jsem začala psát povídku na téma Cullenovi v Bradavicích xD Taková zpatlanina úchvatných Cullenových a dokonalého prostředí Bradavic xD Jinak krásnej design =)) Papa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama