Jestli odejdeš, půjdu s tebou. Jestli zemřeš, vem mě s sebou.

Nikki Reed - životopis + foto

10. března 2009 v 12:16 | Irma |  Herci
Nikki Reed
Povolání: Herečka
Věk: 20
Datum narození: 17. 05. 1988
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Znamení: Býk

Životopis

Život této mladé herečky je na její věk celkem pestrý. Jako malá byla stydlivá a "ležela" často v knížkách. Ve 12-ti letech se však dostala ke skupině děvčat, které nešly zrovna příkladem. Její do té doby hezký vztah s matkou začal skřípat a Nikki začla experimentovat s drogama, sexem a nějaké ty krádeže..

Catherine Hardwicke, umělkyně, která se chtěla stát režisérkou a spisovatelkou, dlouho randila se Sethem Reedem a po rozdělení přišla s Nikki styku. V roce 2002 začala s Nikki spolupracovat na scenáři filmu. Nejprve z toho měla vzniknout lehčí komedie, ale vznikla Třináctka, který byl napsán vlastně podle skutečné události, kterou Nikki prožila. Nikki a Catherine dokončily dílo během 6-ti dnů o zimních prázdninách.

Film je částečně rebelský, autobiografický, dramatický a zobrazuje divoký život dívky, která se stává ženou a navazuje vztah k drogám, sexu, krádežím.. Hlavní charakter Tracy, který ztvárnila Evan Rachel Wood, byl vlastně vytvořen podle Nikki, která hrála divokou, rebelskou holku, která jí ve skutečnosti "zkazila".

Nikki je velmi talentovaná a po celkem úspěšném filmu natočila další, například: Legendy z Dogtownu, Úkladná vražda a také si střihla roli v americkém seriálu The O.C.Nikki ReedNikki Reed


Nikki Reed


Nikki Reed


Nikki Reed


Nikki Reed


Nikki Reed

Nikki Reed


Nikki Reed
 


Anketa

Byl/a jsi tu?

Klik 100% (370)

Komentáře

1 alex alex | Web | 3. srpna 2010 v 15:53 | Reagovat

Se svojí barvou vlasů vypadá docela jinak. Chtěla bych vidět ten film Třináctka, ale zatím se mi nepoštěstilo.

2 Irma Corwin Irma Corwin | 8. srpna 2010 v 16:12 | Reagovat

ten film vřele doporučuju ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama