Jestli odejdeš, půjdu s tebou. Jestli zemřeš, vem mě s sebou.

Herci

Peter Facinelli

11. srpna 2010 v 8:52 | Irma Corwin
další krasavec z twilight ságy :-D

Jackson´s official site

26. prosince 2009 v 10:18 | Irma Corwin
TaK tady máte oficiální sice Jacksona . . . . .Jsou tam fakt moooc krásný fotešky, tak tam mrkněte . . . . . .jroholiday

Jackson Rathbone- fotešky

26. prosince 2009 v 10:15 | Irma Corwin

jacksonRathbone2.jpg image by tohsinyee
jasperrr-1.jpg Jacksone Rathbone image by Sazuna_Kyoto
25th Birthday

Kristens photo

9. října 2009 v 16:22 | Irma Corwin
Allure001

Allure003

Allure002. . . . . . . .

zdroj: Katulia

Jackson se nemůže dočkat Zatmění

22. července 2009 v 10:52 | Irma Corwin
Herec Jackson Rathbone je v půli cesty natáčení Nového měsíce a už odpočítává dny do Zatmění, které se bude natáčet později tento rok. V třetím díle Twilight serie se obecenstvo dozví více o jeho postavě, Jasperovi Halem. Teenmag se nedávno zeptal Jacksona, proč Jasperovi upíří schopnosti nebyly zmíněny ve Stmívání. Jackson odpověděl:,, Z té knihy to tolik nevyplynulo. Je to jedna z věcí, co byla zmíněna, ale pochopeno to bude až ve třetí knize, kde je pohled zpět a všechno.",, Myslím, že jedna z věcí, na které jsme se tolik nechtěli zaměřit byli ostatní upíři. Chtěli jsme skutečně znázornit ten vztah a jak ona (Bella) je vtáhnuta do světa Cullenovi rodiny a poprvé ve světě, kde se věci začínají vymykat kontrole." ,, Jedna z věcí o Jasperovi je, že své schopnosti nepoužívá pořád. Je to něco, co velmi dodržuje, protože je to jako vpád do cizího soukromí a donucení něco cítit, manipulace s emocemi.

Peter vyhrál sázku!!

22. června 2009 v 21:26 | Irma Corwin
Určitě víte o tom, že Robert a Peter se vsadili . . . . .
Pro upřešnění informací se vsadili o to, že když Peterův profil do 19.června navštíví 500.000 tak bude Robert zpívat single ladies na Hollywood Blv. Podud by Peter prohrál dal by Robertovi svoji Twilight židli.
No a jak už jste jistě pochopili Peter vyhrál.
Tady je Videiko, ve kterym děkuje všem následovníkům . . . . jen tak mezi námi, ten chlap je vážně magor!!!

Super animka Emeta

16. června 2009 v 12:56 | Irma Corwin

K tomu ano fakt není, co dodat . . . . . .

Peter se vsadil s Robem

14. června 2009 v 18:14 | Irma Corwin
Z mého překladu jsem zjistila to, že se Peter vsadil s Robem že bude mít na Twiteru 500.000 odběratelů v týdnu. Tohoto cíle musí dosáhnout nejpozději do půlnoci tichomořského času 19. června. .Potom jsem pochopila tom že pokud prohraje Rob tak bude zpívat písničku od Beyonce a tancovat v bikinách? xD Samozdřejmě Peter dá ptm nahrávku na youtube xD (ale nepochopila jsem co udělá Peter když prohraje)
Takže všichni kdo mají Twiter tak si ho povidě musí přidat xD a šířit zprávu dál xD

The search for 500K followers on Twitter


zdroj: http://renesmee-cullen.blog.cz

Zajímavý článek o Ashley

21. dubna 2009 v 12:35 | Irma
Jedna moje kamarádka mi poslala odkaz, který by vás mohl zajímat.
Je to článek o Ashley a velice, velice zajímavý . . . . . . Mluví tam nejem o práci a o sobě, ale taky o svém nejlepším kamarádovi Jacksonovi . . . .
Doporučuju přečíst!!!

Jay kouří, fůůůj!!!

13. dubna 2009 v 9:25 | Irma
Když jsem posledně koukala na fotky z natáčení new moon říkala jsem si, že je super, že Jay nekouří, protože většina ostatních herců tam kouřila.
Nejvcí mě asi dostala fotka Petera, který už byl převlečený a nalíčený jako Carlisle a v ruce svíral cigaretu.

No ale abych se dostala k věci. Říkala jsem si, že by bylo fajn dát sem pár fotek Jaye a tak sem la na osobnosti.cz na jeho profil . . .. . no a hned první fotka byla tahle:
Jackson Rathbone

Fuj, fuj, fuj . . . . . . zlobivej kluk. Zahoď to cigáro, vždyť se to k tobě nehodí.

Ashley Greene - životopis + foto

10. března 2009 v 12:40 | Irma


Povolání: Herečka, modelka
Věk: 22
Datum narození: 21. 02. 1987
Místo narození: Jackonsville, Florida, USA
Znamení: Ryby

Ashley Michele Greene je americká filmová herečka a modelka. Nejvíce ji proslavila role Alice Cullen ve filmu Stmívání.

Ashley se narodila v Jacksonville na Floridě Joe a Michele Greenovým.
Vyrůstala v Middleburgu a Jacksonvillu, pak odešla na Univerzitní křesťanskou školu, poté ještě na Wolfson High School, dyž byla v 10. třídě. V sedmnácti se odstěhovala do Los Angeles v Kalifornii zabývat se herectvím.

Má maldšího bratra jménem Joe, který bydlí stále se svými rodiči v Jacksonville.
Greeneová je dobrá kamarádka s herci z filmu Stmívání, s Kellanem Lutzem a Jacksonem Rathbonem.

Původně chtěla být Greeneová modelkou, ale bylo jí řečeno, že není dostatečně vysoká, a tak se měla prý spíše zaměřit na reklamy.
Po zahrání si v pár reklamách zjistila, že miluje herectví.

Přestože se její kariéra stále vyvíjí, hostovala již v mnoha populárních pořadech, jako například v Punk'd a Crossing Jordan, stejně jako v komerčních iPodeh. Greeneová si po velké přestávce zahrála ve filmu Stmívání, který byl natočen podle stejnojmenného bestselleru Sephenie Meyerové, jako upírka Alice Cullenová společně s Kellanem Lutzem, se kterým si zahraje i ve filmu Warrior.

Ashley Greene


Ashley Greene
Ashley GreeneAshley GreeneAshley Greene


Ashley Greene


Ashley Greene


Ashley Greene


Ashley Greene


Ashley Greene

Ashley GreeneAshley Greene


Kristen Stewart - životopis + foto

10. března 2009 v 12:32 | Irma

Kristen Stewart
Povolání: Herečka, zpěvačka
Věk: 18
Datum narození: 9. 04. 1990
Místo narození: Colorado, USA
Znamení: Beran


Kristen Stewart se poprvé představila širšímu publiku ve filmu Úkryt, v němž si zahrála s Jodie Foster. V roce 2006 natáčí horor bratří Pangových The Messengers, kde se objeví v titulní roli a zahraje si s Meg Ryan a Adamem Brody v romantickém komediálním dramatu scénáristy a režiséra Jonathana Kasdena In the Land of Women.

Roku 2004 ztvárnila jednu z rolí televizního filmu Speak z produkce Showtime, který si při své premiéře na filmovém festivalu Sundance v roce 2004 získal velkou přízeň filmové kritiky. Následující rok se objevila v dramatu Fierce People režiséra Griffina Dunnea, (který měl premiéru na letošním festivalu Tribeca) a ve filmu Zathura: Vesmírné dobrodružství (režie Jon Favreau), kde si zahrála starší sestru šestiletého Dannyho (Jonah Bobo) a desetiletého Waltera (Josh Hutcherson). Film vypráví o tom, jak Danny, zamčený v temném a strašidelném sklepě, objeví starou deskovou hru Zathura. Když se mu nedaří přimět bratra Waltera, aby si ji zahrál s ním, začne hrát sám. Už od prvního tahu je však jasné, že Zathura není jen tak obyčejná hra...

Mezi její další filmy patří Chyťte tu holku, Undertow, Cold Creek Manor a Životní jistoty.

Zazářila také ve dramatu Útěk do divočiny (into the wild/2007)kde si střihla roli mladé "hippísačky" Tracy Tatrové. Její výkon ve filmu sklidil velký úspěch a dobré ohlasy u kritiků.


Kristen Stewart

Kristen Stewart
Kristen Stewart


Kristen Stewart


Kristen Stewart

Kristen StewartKristen Stewart


Kristen Stewart


Elizabeth Reaser - životopis + foto

10. března 2009 v 12:23 | Irma

Povolání: Herečka
Věk: 33
Datum narození: 15. 06. 1975
Místo narození: Bloomfield, Michigan, USA
Znamení: Blíženci

Životopis

Elizabeth Ann Reaser je americká herečka. V roce 2005 natočila dva celovečerní filmy: Stay a The family Stone, ve kterých se proslavila. Roku 2006 si zahrála v seriálu Saved a hostovala také ve známém seriálu Chirurgové (Grey´s anatomy), jako žena bez tváře. V nynější době hraje hlavní roli v seriálu The Ex-list jako Bella Bloom. Elizabeth si zahrála i v úspěšném filmu Stmívání, který byl natočen podle knižní předlohy autorky Stephenie Meyer, hraje zde postavu Esme Cullen.

Reaserová se narodila v Bloomfield, Michiganu, na předměstí Detroitu. Je dcerou Karen Davidsonové a Johna Reasra. Je absolventkou na Juilliard School, rovněž tak na Birmingham Seaholm High Scool a Avondale High School.

Byla objevena v Londýně, kde se připravovala na svou roli ve filmu Saved. V říjnu roku 2004 ji magazín Interview nominoval mezi "14 nově vznikajících tvůrčích žen". Získala cenu "Poroty" v Newport Beach Film Festival v roce 2006 za její práci ve filmu Sweet Land a v roce 2007 byla nominována ma cenu Nezávislého ducha jako "Best female lead". Reaserová také získala cenu Emmy Primetime za vynikající výkon hostujícího herce v seriálu Chirurgové za těhotnou ženu, která trpí amnézií.


Elizabeth Reaser


Elizabeth Reaser


Elizabeth Reaser


Elizabeth Reaser


Elizabeth Reaser


Elizabeth Reaser


Elizabeth ReaserKellan Lutz - životopis + foto

10. března 2009 v 12:20 | Irma
Kellan Lutz

Povolání: herec
Věk: 23
Datum narození: 15. 03. 1985
Místo narození: Severní Dakota
Znamení: Ryby

Životopis

Kellen pochází z Severní Dakoty. V roce 2003 se přestěhoval za svým otcem. Chtěl se věnovat herectví a také si užívat na pláži . Kellenovi přátelé o něm říkají,že je to bavič a smíšek.

Mluví plyně španělsky. Má rád Extreme Skateboarding & Tricks, souboje ve své váhové kategorii,basebal,basketball, lacrosse, plavání, tenis, badminton, lyžování, snowboarding, tanec, kreslení a je také dobrý zpěvák.

Už ve svém dětství začal rozvíjet své talenty.

Známe ho například z filmů jako jsou : Stick it, Accepted, Summerland, 6 feet under a mnoha dalších seriálech. V současné době je v Americe uvedena premiéra jeho nového filmu Prom night a v na konci roku 2008, 12.12., vychází romantická sága o lásce mezi upírem a prostou dívkou Twilight(Stmívání) podle bestselleru spisovatelky Stephenie Meyer. Ve kterém si Kellan zahraje upíra Emmetta Cullena


Kellan Lutz


Kellan Lutz


Kellan Lutz

Kellan Lutz


Kellan Lutz


Kellan Lutz


Kellan Lutz


Nikki Reed - životopis + foto

10. března 2009 v 12:16 | Irma
Nikki Reed
Povolání: Herečka
Věk: 20
Datum narození: 17. 05. 1988
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Znamení: Býk

Životopis

Život této mladé herečky je na její věk celkem pestrý. Jako malá byla stydlivá a "ležela" často v knížkách. Ve 12-ti letech se však dostala ke skupině děvčat, které nešly zrovna příkladem. Její do té doby hezký vztah s matkou začal skřípat a Nikki začla experimentovat s drogama, sexem a nějaké ty krádeže..

Catherine Hardwicke, umělkyně, která se chtěla stát režisérkou a spisovatelkou, dlouho randila se Sethem Reedem a po rozdělení přišla s Nikki styku. V roce 2002 začala s Nikki spolupracovat na scenáři filmu. Nejprve z toho měla vzniknout lehčí komedie, ale vznikla Třináctka, který byl napsán vlastně podle skutečné události, kterou Nikki prožila. Nikki a Catherine dokončily dílo během 6-ti dnů o zimních prázdninách.

Film je částečně rebelský, autobiografický, dramatický a zobrazuje divoký život dívky, která se stává ženou a navazuje vztah k drogám, sexu, krádežím.. Hlavní charakter Tracy, který ztvárnila Evan Rachel Wood, byl vlastně vytvořen podle Nikki, která hrála divokou, rebelskou holku, která jí ve skutečnosti "zkazila".

Nikki je velmi talentovaná a po celkem úspěšném filmu natočila další, například: Legendy z Dogtownu, Úkladná vražda a také si střihla roli v americkém seriálu The O.C.Nikki ReedNikki Reed


Nikki Reed


Nikki Reed


Nikki Reed


Nikki Reed


Nikki Reed

Nikki Reed


Nikki Reed

Peter Facinelli - životopis + foto

10. března 2009 v 12:09 | Irma
Peter Facinelli

Povolání: Herec
Věk: 35
Datum narození: 26. 11. 1973
Místo narození: Queens, New York, USA
Znamení: Střelec

Peter Facinelli pochází z New Yorku.
Je vegetarián.Měří 1,78 m.
Se svou ženou a herečkou Jennií Garth se seznámil v roce 1995 při natáčení filmu "An Unfinished Affair".
29. června 1997 se jim narodila dcera Luca Bella, ale svatba se konala až v roce 2001.Skoro dva roky po svatbě se jim narodila druhá dcera.
Peter, který hraje ve filmu Stmívání Carlisleho Cullena, četl všechny tři knižní serie Twiligh(předloha filmu)
-"každý den jednu, čtu opravdu skvěle a rychle, nemohl sem je vůbec odložit."


Peter Facinelli


Peter Facinelli


Peter Facinelli


Peter Facinelli


Peter Facinelli


Peter Facinelli


Peter Facinelli


Peter Facinelli


Peter Facinelli

Peter FacinelliRobert Pattinson - životopis + foto

10. března 2009 v 12:04 | Irma
Robert Pattinson

Povolání: Herec, zpěvák
Věk: 22
Datum narození: 13. 05. 1986
Místo narození: Londýn, Anglie, Velká Británie
Znamení: Býk

Životopis

Robert Pattison se narodil v Londýně 13.5.1986, začal s herectvím ve svých teenagerských letech v Barnes Theater Company v Londýně. Zahrál si ve hře Macbeth v Old Sorting Office Arts Centre a zkoušel také modeling. V roce 2004 dostal malou roli v německé produkci filmu The Ring of the Nibelungs a objevil se ve filmu Jarmark marnosti (Vanity Fair) s herečkou Reese Witherspoon. Hrál také ve filmu The Woman Before in May (2005), ale těsně před premiérou byl nahrazen Tomem Rileyem.

A konečně - v roce 2005 byl vybrán do role mladého čaroděje Cedrika Diggoriho ve filmu
Harry Potter a Ohnivý pohár. Cedrik je student Mrzimoru v Bradavicích a Harryho rival. Bojují nejenom o pohár v soutěži tří kouzelnických škol, ale i o srdce Cho Changové.

Times Online ho nazval jako British Star of Tomorrow (Britská herecká naděje, Britská hvězda zítřka), také se říká, že je nástupcem Judeho Lawa. Robertův vzor je ale Jack Nicholson.Robert rád sportuje, má rád snowboarding, fotbal a lyžování. Kromě toho hraje na kytaru a klávesy.


Robert Pattinson


Robert Pattinson


Robert Pattinson


Robert Pattinson


Robert Pattinson


Robert Pattinson


Robert Pattinson


Robert Pattinson


Jackson Rathbone- životopis + foto

8. března 2009 v 8:52 | Irma
Jackson Rathbone
Povolání: Herec
Věk: 24
Datum narození: 21. 12. 1984
Místo narození: Singapur
Znamení: Střelec

Životopis

Monroe Jackson Rathbone se narodil v Singapuru, žil v Londýně, Connecticatu, Indonesii, Californii a Texasu.
Chodil do Interlochen Academy v Michiganu.
Přezdívku má Jay.
Má tři sestry, kočku jménem Dean a kytaru, kterou pojmenoval Annabelle.
Jeho oblíbený fotbalový tým je Dallas Cowboys.
Je členem skupiny 100 Monkeys.
Byl jedním z reportérů na Disney 411.
Hrál také v seriálu Báječní lidé a mihl se v pár epizodách O.C.Ale hlavně se proslavil rolí Jaspera Halea ve Stmívání.
Ve volném čase Jackson skládá, produkuje a zpívá.Jackson Rathbone


Jackson Rathbone


Jackson Rathbone
Jackson Rathbone


Jackson Rathbone
excelent . . . . . . .


Jackson Rathbone


Jackson Rathbone


Jackson Rathbone


Jackson Rathbone


Jackson Rathbone


Jackson Rathbone 
 

Reklama