Jestli odejdeš, půjdu s tebou. Jestli zemřeš, vem mě s sebou.

Myšlenky a pocity

Myšlenky- 5.9.2010

5. září 2010 v 13:03 | Irma Corwin
zdravím vás lidičkové .... moc se omlouvám, že tu teď nic nepřibývá, ale já na to vážně nemám čas. Snažím se dál spát, co nejvíc to jde, ale nějak jsem se zasekla .... jenom v povídce Imaginární dál pokračuju .... Vážně mě to moc mrzí, ale nestíhám ... mám toho teď doma hodně a ve škole taky, přece jenom matura na krku ... učitelé nás s tím pořád  otravujou ...... fakt na zabití ...
tak sorry, budu se snažit to tu trochu oživit ;-) 

Myšlenky- 13.8.2010

13. srpna 2010 v 17:15 | Irma Corwin
Konečně jsem oficiálně a úplně doma ,takže se můžu už opravdu zase začít věnovat blogu ... a mám pro vás jen dobré zprávy ... :-)
Jak už jste si asi všimli uveřejnila jsem první kapitolu povídky Ztracené vzpomínky .... doufám, že se vám líbila, protože další kapitolky se tu už brzy objeví ... ;-)
Ale tohle není jediná povídka, kterou pro vás mám (samozřejmě pro vás mám i what if ...), píšu totiž další povídku ... zatím přesně nevím, jakým směrem se bude vyvíjet, ale brzy ji tu uveřejním ....
Tak to je asi všechno, co jsem vám tak chtěla sdělit ... jinak si užívejte prázdniny, navštěvujte můj blog a nechávejte tu komentáře ... ;-)

Odjezd

30. července 2010 v 13:31 | Irma Corwin
Pravděpodobně zítra odjíždím na týden pryč .... konečně si budu moct trochu zavegetit někde u vody :-D ... samozřejmě jsem na vás ale myslela a proto jsem tu nechal přednastavené články, které se vám snad budou líbit a vy mi u nich snad necháte nějaké komentáře . . .
Vracím se za týden (v neděli), ale nevím, kdy přesně se potom dostanu k pc, takže ani nedokážu odhadnout, kdy sem přidám nějaký ten článek ...
Myslím, že to je tak asi všechno, co bych vám měla říct, protože vás to stejně asi moc nezajímá ... Takže za týden zdarec ;-) 

Myšlenky- 12.7.2010

12. července 2010 v 18:24 | Irma Corwin
Tak mám za sebou těžký víkend plný stěhování, malování a uklízení . . přísahám, že se mi to modrý budou zdát noční můry :-D
No ale co se týče blogu čekejte tenhle týden novou kapču buďto ke what if nebo první kapču ke ztraceným vzpomínkám . . . Ještě nevím, co přesně sem dám  . . .
Budu se snažit dál tak nějak sem pořád něco nového dávat, ale nevím, jak to půjde, protože nevím, jak budu mít čas na přepisování . . . . .
No ale snad to nějak půjde . . . ;-) 

Myšlenky- 1.7.2010

1. července 2010 v 9:36 | Irma Corwin
tak a teď už jsou prázdniny naprosto oficiální a začatý :-D . . . . trošku mě to děsí, protože dva měsíce utečou jako voda a najedou budu maturant . . . ale na tom teď nezáleží :-D

Co se týče blogu a prázdnin, tak vůbec nemám tušení, jak tady budu nebo ne, ale pokusim se sem pořád tak nějak průběžně dávat články a nový kapitoly k povídkám . . . . 

A co se týče mě . . . . jsem neuvěřitelně v pohoděéééééé . . . . možná, je to těma prázdninama nebo tim, že jsem si něco konečně vyřešila . . . ale prostě je to faaaaaaaaaaaaaaaaaaaajn . . . . 

Tak užívejte prázdniny děcka :-D

Myšlenky- 7.6.2010

7. června 2010 v 18:05 | Irma Corwin
drazí návštěvníci mého blogu . . . omlouvám se, že blog teď není nijak moc aktivní, ale prostě na to není čas. 
Ale já jsem se konečně rozhodla přepsat pro vás tu povídku, kterou vám už tak dlouho slibuju, tak doufám, že to budete aspoň pořádně komentovat . . . . 
Tak jak se těšíte na prázdniny?? Já upřímně ani moc ne, protože pak se vrátim do školy a najednou jsem maturant . . . . brr


Myšlenky- 22.5.2010

22. května 2010 v 8:07 | Irma Corwin
Tak vás všechny zase po dlouhé době zdravím . . . . :-)
Strašně mě to mrzí, ale opravdu tu nestihám nic moc dělat, nanejvýš o víkendu . . . . Dneska se pokusím přepsat ještě jednu kapitolu nové povídky, abych vám sem ji pak mohla postupně přidávat . . . . Bylo by to fajn, co? :-)
Doufám, že to stihnu, protože toho mám zase hafo na práci přes víkend, ale věčim si, tak uvidíme . . . .  .
Aco vy? Jak se máte? Jakpak vám to jde ve škole??? U nás je to nuuuuuudaaaaaa . . . . protože se teď maturuje . . . . .:-/ . . . . Ale aspoň se nemusíme už moc učit . . . :-D 

Myšlenky- 6.5.2010

6. května 2010 v 9:48 | Irma Corwin
Píšu vám jen tak rychle, protože jsem ve škole, ale mám trochu času, tak bych vám chtěla něco říct. Včera jsem se překonala a začala jsem přepisovat tu povídku. Už mám úvod a první dvě kapitoly. Povídka se jmenuje Jako anděl smrti a až přepíšu i třetí kapitolu, začnu vám to sem dávat. Má to sice jen sedm kapitol, ale myslím, že by se vám to mohlo líbit, i když je to něco trochu jiného, než píšu obvykle . . . no prostě uvidíte . . . .
Jinak díky, že sem chodíte a píšete komenty . . . . Irma Corwin :-)

Myšlenky- 5.5.2010

5. května 2010 v 11:35 | Irma Corwin
Všimli jste si, jak máme hezkej datum dneska??? Původně jsem jako chtěla začít tenhle článek jinak, ale když jsem psala to datum, tak jsem se tak nějak zarazila . . . . .No, to je jedno.

Táááááákže. Pro dnešek jsem vypustila školu, protože jsem v noci tak trochu zvracela, ale má to i svoje  "výhody", stihla jsem si totiž uklidit pokoj a věřte mi, že to byla pořádná makačka :-D

Ale co se týče blogu bych sem dneska chtěla přidat pár článků a mohla bych začít i přepisovat nějakou povídku . . . . . no s tou povídkou zatím vážně nevím, jak to budu stíhat . . . . 

A jak se vůbec máte vy tykhle při začátku května? . . . . Já osobně tenhle měsíc moc nemusim, protože všude všechno kvete (ne že bych měla elergie nebo tak, ale ten pil mi fakt vadí!!), pořád je horko (teplo mi taky nevadí, ale jenom občas) a já mám pocit, že nemůžu dejchat . . . . . :-(Vaše Irma Corwin :-)

Myšlenky- 30.4.2010

30. dubna 2010 v 19:02 | Irma Corwin
Tááááákže lidi . . . . udělala jsem zase novej rozcestník. Ale moc nečekejte, že se tu toho bude nějak hodně dít . . . já na to teď vážně nemám ani čas a ani myšlenky. . . . . . 
Ale jinak procuju na nový povídce, hrozně ráda bych vám sem nějaku novou dala, ale vážně nemá čas na to přepisovat to . . . . . 
JInak vám přeju hezký čarodky a holky neuschněte :-D

Myšlenky- 23.4.2010

23. dubna 2010 v 9:50 | Irma Corwin
Vážně mě to strašně mrzí, ale opravdu sem nestíhám nic nového dávat. Chtěla jsem přepisovat dvě nové povídky, ale prostě vážně není čas. Ve škole to jsou samý písemky a úkoly a už z toho mám hlavu jak meloun . . . . ale tenhle víkend jsem sem chtěla něco dát, jenomže chyba lávky celej víkend budu na Moravě . . . . vlastně odjíždím už dneska a v neděli se asi poobědě vracim . . . . takže pak tu možná něco novýho bude . . . . 
Takže hezkej víkend . . . a omlouvám se :-(

Myšlenky- 19.3.2010

20. března 2010 v 8:05 | Irma Corwin
Zdravím vás . . . . .
No včera jsem měla opravdu bezvadný plán, ale nějak to nevyšlo. Prostě jsem včera byla na krvi a byla jsem potom dost unavená, takže jsem nestihla nic dát na blog, jak jsem měla původně v plánu.
No pokusím se teď v nadcházejícíh 14 dnech něco přepsat, abyste tu měli co číst, ale nic neslibuju, protože toho mám do školy celkem dost . . . . .
No prostě pokud to stihnu, tak tu něco bude . . . no a pokud ne, tak tu nic nebude no . . . .

Myšlenky 14.3.2010

14. března 2010 v 14:33 | Irma Corwin
Zdravím vás lidičkové, jak pak se máte??? Já poslední dobou nao h***o, ale to je jedno.
Mám teďka celekm dost práce do školy, ale snažím se blogu tak nějak věnovat. Asi jste si všimli, že jsem sem dala někam rozcestníky, aby to tu bylo trošku přehlednější. Jinak jsem dopsala novou povídku, ale v ruce a má ji momentálně jedna moje kamarádka, takže bude ještě chívli trvat, než ji sem dám. Taky dělám na další jednorázovce.
Jestli byste tu chtěli něco mít novou rubriku, články, fotky tak si o to prostě napište, ok???
Irma . . .

Myšlenky- 4.3.2010

4. března 2010 v 19:00 | Irma Corwin
Zdravím vás lidičkové,
táááááááááákže teď jsem si tak prošku prosla svým osobním peklíčkem, ale už jsem docela v pohodě. Existuje sice možnost, že se mi peklíčko vrátí, ale to nevadí, aspoň bude teplo . . . .
Co jsem tím vším ale chtěla říct je, že prostě na blog není moc čas a taky ani nemám moc nápadů na články . . . . . píšu sice jednu povídku, ale nejdřív si ji chci napsat hezky v ruce a potom přepsat . . . . . sice mám juednu povídku na přepsání, ale na to pro změnu nemám čas, protože mě teď škola dost vytěžuje . . . sice mě matura čeká až za rok, ale pořád teď po nás učitelé něco chtějí a já bych ráda nejen odmaturovala, ale vůbec se dostala do posledního ročníku s relativně dobrými známkami . . . .
uuuuu . . . . to bylo vysilující . . . . úprostě nemám čas a nevim, kdy ho mít budu . . . . . takže se omlouvám . . . . .
Mějte se krásně, Irma :-)

Myšlenky- 13.2.2010

13. února 2010 v 22:29 | Irma Corwin
No, opět tu toho moc nedělám, ale on fakt není čas . . . . ani na to psaní už není čas. Jo sice jsem teď začala spát novou povídku a před chvilkou jsem sem hodila jinou novou povídku, ale prostě fakt nestíhám . . . . Mám spoustu učení a taky dost domácích prací . . . .a jelikož se teď snažím chovat zodpovědně a svědomitě, tak hold nemám čas na blog ani podobný věci. Sice mě to mrzí, ale co nadělám . . . jednou jsem si prostě řekla, že se začnu chovat normálně, tak prostě začnu no . . . .
Bože, zase se tu vykecávám o úplnějch blbostech . . . . Ale tak zas na druhou stranu, člověk se občas musí pořádně vypsat nebo vypovídat, prostě to ze sebe dostat a já jsem doteď psala tu povídku a přdtim jsem furt mluvila s Míšou, tak se to z mě nějak dneska sypw . . . .
Já už pomalu ani nevim, co píšu, takže už toho nechám . . . . . jenom jsem vás chtěl poprosit, jestli máte nějaké věci, který byste tady na blogu chtěli jako já nevim třeba obrázky Evanescence tak mi to pls písněte do komentů . . . . .
díkes Irma :-)

Myšlenky- 5.2.2010

5. února 2010 v 1:09 | Irma Corwin
No, jak jste si asi všimli, tak jsem tu teď nic moc nedělala za což se chci omluvit, ale nebyl čas ani nápady . . . . a snad ani energie . . . no prostě, co bylo, bylo . . . .

Sakra jsem na sebe naštvaná . . . . měla jsem úžasnou náladu, ale všechno to nějak šlo do háje . . . . . a mě to fatk rozčiluje . . . . .
Já prostě nevim, co se zas děje, všechno bylo tak nějak v pohodě a teď zas. Ale tak furt to může bejt horší . . . .

Myšlenky- 27.12.2009

27. prosince 2009 v 22:08 | Irma Corwin
Po tom, co jsem se včera vrátila z jednoho klubu jsem si uvědomila, že je načase udělat si v životě tak nějak pořádek. A dneska mi jeden můj skvělý kamarád řekl, že mi závidí, že mám Mišku . . . . . a já jsem za to vážně ráda.
No, to vás ale asi moc zajímá, že??
Co se blogu týká, tak zatím bohužel nevím, kdy dodám novou povídku. Sice už ji mám napsanou, ale jen na papíře a musím ji přepsat. Ale slibuju ,že to co nejdřív napravím . . . .
Irma Corwin

18.12.2009

18. prosince 2009 v 22:47 | Irma Corwin
Lidičky, lidi . . . . . . dneska to u Toma bylo super, protože měl super náladu a prostě super. Jenom jsem si vzpomněla na to, co bylo a teď je mi trošku smutno, ale všechno se dá napravit a já na tom omentálně pracuju . . . .
No ale přejděme k věcem týkajícím se blogu. Jako Vánoční dárek dostanete hned dvě kapitoly příteli můžeš věřit . . . . . a to poslední dvě . . . . !Pak tu sice chvilku nebudu nic přidávat, co se týká povídek, ale to se snad časem změní . . . .

No právě jsem zjistila, že napravím asi tak velký, ho dně velký hovno . . . . ale nevadí, budu na ženský fakt!! Chjo, no to je jedno, stejně to asi nechápate . . . .
Tak se lidi mějte hezky, buďte k sobě hodný, aspoň o Vánocích a nenechce ostatní, aby vás trápily no a vy je taky moc netrapte, ať srdíčko nebolí, tak jako teď mě !!!!!
Irma Corwin

Myšlenky 13.12.2009

13. prosince 2009 v 11:28 | Irma Corwin
Zdravím lidi, a opět upozorňuju, že nestíhám. Takže nic novýho tady nepřibyde během totohle týdne. Možná tu ale něco bude v sobotu, jestli to stihnu. Fakt se omlouvám, ale je toho moc.

Jinak se mám celkem dobře nebo se o to aspoň snažím, ale lítám z jednoho do druhého, mám tunu učení a teď ještě takový problémy s kámošema :-(

Prostě sem časem něco přibyde, ale nevim kdy, prostě nevim . . . .

Myšlenky 3.12.2009

3. prosince 2009 v 5:43 | Irma Corwin
Ahoj všichni, chtěla bych se vám omluvit, že jsem poslední dobou na blogu nic moc nedělala, ale věnovala jsem se psaní. Ten projekt je pro mě srdeční záležitostí a já jsem byla hrozně ráda, že ho píšu. Teď už mi ale chybí jenom dopsat jednu kapitolu, jjíž návrh už je hotový a jestli se budu snažit tak, jak včera tak dneska odpoledne nebo večer už by to mohlo být hotové.
Tím jsem v podstatě chtěla říct, že jsem neměla čas na jiné svoje projekty, což mi Miška posledně vyčetla, protože ona už přečetla celé příteli můžeš věřit a teď čte další moji povídku. No to je jedno . . . . .
Jen jsem chtěla říct, že se pokusím zlepšit a být tu častěji a dávát sem víc věcí, abyste měli co číst a na co se koukat . . . . . .
Irma Corwin
 
 

Reklama